Aranżacja ogrodu – cennik

Cena projektu ogrodu

cena projektu ogroduCena projektu uzależniona jest od wielkości terenu – działki (cena za 1 m2) . Poniżej (klikając na link) przedstawiony jest cennik niemniej jednak należy zwrócić uwagę na fakt że wycena dokonana na miejscu może się różnić od przedstawionej w tabelce. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania i nakładu pracy niemniej jednak cena typowego projektu ogrodu może utrzymywać się z podanych ramach.

Zobacz => cena projektu ogrodu.

Projekt wstępny terenów zielonych

projekt wstępny terenów zielonychProjekt wstępny ogrodu przygotowany jest w postaci elektronicznej: planu zagospodarowania terenu, zdjęć poszczególnych stanowisk nasadzeń, ciągów komunikacyjnych, filmu (spacer po ogrodzie). Przekazywany jest w momencie podpisania umowy z zleceniodawcą. Wykonanie projektu wstępnego ogrodu trwa do 2 tygodni do 1 miesięcy w zależności od stopnia skomplikowania i charakteru ogrodu.

Zobacz => Projekt wstępny terenów zielonych

Pielęgnacja roślin w ogrodzie

pielęgnowanie rośłinPielęgnacja ogrodu, to niezmiernie ważny element wpływający na jego wygląd. Każdy ogród potrzebuje fachowej ręki po to, aby wyglądał ładnie, estetycznie. Aby ogród wyglądał efektownie należy niektóre czynności wykonywać systematycznie.

Zobacz => Pielęgnacja i utrzymanie ogrodu

 

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: